Loading...

LİKİT (SIVI) TAŞIMACILIK

Tio Lojistik müşterilerine gıda, kimyasal ve tehlikeli madde, petrol türevleri ve gaz gibi birçok likit ürünün taşınmasında ki ihtiyaçlarına geniş hizmet ağı ve ekipman çeşitliliği ile ulusal ve uluslararası kalite standartları ve belgeleri doğrultusunda hizmet sunmaktadır.

İSO Tank / Tanker, Flexi Tank, Gaz Tank gibi birden çok taşama ekipmanı ve taşıma modu ile Tio Lojistik müşterilerinin Likit taşımlarda çözüm ortağı oluyor. 14,000 litreden 36,000 litreye kadar farklı ölçülerdeki tamımı 316 L krom tanker / tank konteynerler ile petrol ve türevleri, gıda, gaz, asitler, aşındırıcı sıvılar, tehlikeli madde ve özel taşıma gereksinimleri içeren kimyasal maddelerin taşınmasında etkin çözümler üretiyor.

Güçlendirilmiş krom tank römorklarımız ve yalıtımlı paslanmaz çelik tank konteynerler ile ürüne özle çözümler sunarak proje bazlı ve spot hizmetler geliştirmektedir.

Sertifikalı bir taşıyıcı olarak, konusunda deneyimli uzman ekibi ile gıda alanında, şarap, alkollü içkiler, yemeklik yağlar ve diğer yenilebilir sıvılar dahil olmak üzere çok çeşitli sıvı gıda ürünlerinin nakliyesinde alternatif çözümler ile müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarını ulusal ve uluslararası standartlarda gerçekleştirmektedir.